Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chci vstoupit

 

Chci vstoupit do Dělnické mládeže

Do Dělnické mládeže se může zapojit každý, komu je více než 15 let (a méně než 35 let). Musí vyplnit přihlášku  a poslat se svou fotografií (průkazovou! nikoliv podomácku vytištěnou) na adresu hnutí: Dělnická mládež, Ciolkovského 853, P.O.BOX 3, 161 00 Praha 6. Následně mu bude vystavena členská legitimace a společně s průvodním dopisem (manuálem) zaslána zpět na uvedenou adresu bydliště.

Členský příspěvek na činnost a výstavbu hnutí činí 300 Kč na rok, splátka může být i půlroční (150 Kč).  Platí se vždy na celý rok nebo půlrok, tj. období leden - prosinec daného roku, popř. leden - červen a červenec - prosinec. Obnos zašlete na bankovní účet sdružení:

228 787 719 / 0300

Od členských příspěvků jsou osvobozeni lidé mladší 15 let, kteří si rovněž mohou podat přihlášku do DM. Stanou se kandidáty na členství a po dovršení nutné věkové hranice se stanou plnoprávnými členy.

Členství v DM je důsledně oddělené od základny DSSS, člen DM může být (ale i nemusí) členem jak Dělnické strany sociální spravedlnosti, tak i Dělnické mládeže. Je však třeba připomenout, že členství ve straně je podle zákona možné až od 18 let, kdežto u našeho sdružení od patnácti.

Kontaktujte nás na email: dm.chodov@Safe-mail.net

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Správna VOlba

(, 14. 4. 2011 22:33)

Dobrá práce! fandím vaší věci